Program do biura ogłoszeń

Nie ma co filozofować, Biuro Ogłoszeń to po prostu program do gazetowego biura ogłoszeń🙂 Główne założenia przy jego tworzeniu to: intuicyjna obsługa, wszechstronność związana z jego dostosowaniem do parametrów działania biur ogłoszeń, zaawansowane raporty oraz możliwość wymiany danych z innymi systemami.

Program powstał w 2006 roku. Dzięki swojej historii jest już dokładnie sprawdzony i przetestowany. Przystosowano go na wiele sposobów do oczekiwań, jakie stawiają tego typu działania.

O programie Biuro Ogłoszeń

Jaki powinien być dobry program do biura ogłoszeń? – to pytanie, które przyświecało nam przy tworzeniu aplikacji. Odpowiedzią było uczynienie go jak najbardziej intuicyjnym . Z naszego doświadczenia wiemy, że wystarczy kilkadziesiąt minut, aby osoba go obsługująca mogła działać komercyjnie:)

Druga cecha obowiązujący dobry program do biura ogłoszeń to uniwersalność. W związku z różnorodnością z jaką redakcje podchodzą do przyjmowania i umieszczania reklam i tego w jaki sposób funkcjonuje ich gazetowe biuro ogłoszeń, aplikacja posiada bardzo rozbudowaną konfigurację. Dzięki temu może być dostosowana do dowolnych cenników. Wyliczenia są możliwe wg cen za pojedyncze słowa, współczynniki procentowe, w zależności od kategorii i właściwie wg dowolnych schematów działania biura ogłoszeń. Ponadto można generować w łatwy sposób zestawienia i raporty wśród kilkudziesięciu już dostępnych. Także tworzenie nowych jest w miarę nieskomplikowane…

Współpraca programu do biura ogłoszeń z innymi systemami

Nasz program do biura ogłoszeń: Biuro Ogłoszeń, pozwala także na eksport ogłoszeń „do internetu” oraz współprace z systemami SAP. Przy czym formaty plików wymiany są możliwe do generowania na wiele sposobów.

Zrzut ekranowy  program do biura ogłoszeń, na którym przedstawiono główne parametry występujące przy zakładaniu nowego ogłoszenia.

Trochę o technologii

Co jest potrzebne aby program do biura ogłoszeń działał? Technologicznie aplikacja wymaga dowolnego systemu MsWindows. Do przechowywania danych jest wykorzystywana baza MySQL/MariaDB, która może znajdować się w dowolnym miejscu i oczywiści na dowolnym typie serwera. Dzięki czemu w łatwy sposób można aplikację zaimplementować i tanio utrzymywać. Istnieją już bazy, w których przyjęte zostało kilkaset tysięcy ogłoszeń.

Zrzuty ekranowe programu do biura ogłoszeń

Biuro ogłoszeń – instalacja

Proces instalacji i konfiguracji programu do biura ogłoszeń przebiega przy naszej zdalnej pomocy. Oczywiście uczestniczymy także w procesie wdrożenia. Program jest naprawdę intuicyjny, ponieważ w pierwotnej wersji był dostosowywany do kilku specyficznych osób i innej możliwości, aby spełniał swoją rolę nie było:)

Gdzie aktualnie jest używany nasz program do biura ogłoszeń?

Aktualnie z naszego programu do biura ogłoszeń korzystają redakcje:

Nowiny Jeleniogórskie https://nj24.pl/

Głos Skierniewic, Rawy Mazowieckiej, Żyrardowa https://eglos.pl/

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *