Biuro Ogłoszeń

Nie ma co filozofować – to po prostu program do zarządzania gazetowymi biurami ogłoszeń.

Program powstał w 2006 roku. Dzięki swojej historii jest już dokładnie sprawdzony i przetestowany. Przystosowano go na wiele sposobów do oczekiwań, jakie stawiają tego typu działania.

Głównym założeniem programu Biuro Ogłoszeń, oprócz oczywiście uniwersalności, było uczynieni go jak najbardziej intuicyjnym. Z naszego doświadczenia wiemy, że wystarczy kilkadziesiąt minut, aby osoba go obsługująca mogła działać komercyjnie:)

W związku z różnorodnością z jaką różne redakcje podchodzą do przyjmowania i umieszczania reklam, aplikacja posiada bardzo rozbudowaną konfigurację, dzięki temu może być dostosowana do dowolnych cenników. Ponadto można generować w łatwy sposób zestawienia i raporty wśród kilkudziesięciu już dostępnych. Także tworzenie nowych jest w miarę nieskomplikowane…

Aplikacja pozwala także na eksport ogłoszeń „do internetu”.

Technologicznie program wymaga dowolnego systemu MsWindows. Do przechowywania danych jest wykorzystywana baza MySQL/MariaDB, która może znajdować się w dowolnym miejscu. Dzięki czemu w łatwy sposób można go zaimplementować i tanio utrzymywać. Istnieją już bazy, w których przyjęte zostało kilkaset tysięcy ogłoszeń.

Proces instalacji i konfiguracji przebiega przy naszej zdalnej pomocy. Oczywiście uczestniczymy także w procesie wdrożenia. Program jest naprawdę intuicyjny, ponieważ w pierwotnej wersji był dostosowywany do kilku specyficznych osób i innej możliwości, aby spełniał swoją rolę nie było:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *